Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #621640

Pakendaja

CVKeskus.ee klient
Tartu, Tartumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Pakume tööd pagari- ja kondiitritoodete pakendajatele, kelle peamiseks tööülesandeks on toodete korrektne pakendamine, markeerimine ja ettevalmistamine väljastamiseks. Töökohad asuvad pakendusosakonnas või kondiitritsehhis. Pakendusosakonnas algab tööpäev kell 12 ja võib olla kuni 12 tundi pikk, kondiitritsehhis algab tööpäev kell 8. Väljaõpe kohapeal!

Nõudmised kandidaadile

Sobiv kandidaat on kohusetundlik, nobedate liigutustega ja füüsiliselt vastupidav inimene, kes on võimeline iseseisvalt töötama. Kasuks tuleb varasem töökogemus pagari- või kondiitritoodete tootmisega tegelevas ettevõttes.

Toetavat ning sõbralikku meeskonda ning korrektse töö eest õigeaegset ja kokkulepitud töötasu.

Tööpakkumise number
#621640

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
5. november 2019
Kuulutus sisestati:
7. oktoober 2019

Eesti Leivatööstus on traditsiooniliste pagari- ja kondiitritoodete valmistaja. Rukkileivad, peenleivad, saiad, sepikud, tordid, koogid ja küpsised on pika nimekirja lühike kokkuvõte. Asume Tartus, Ringtee 2 tootmisruumides, kus valmib pea kolmandik piirkonna ja ligemale viiendik kogu vabariigi pagari- ja kondiitritoodetest. Eesti Leivatööstuse missiooniks on populariseerida eestimaist toodangut, võimaldades tarbijale parimat hinda ja kvaliteeti.

Vaata rohkem

You are applying to:
Pakendaja