Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #338454

PAKENDAJA

CVKeskus.ee klient
Raplamaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Otsime oma Sakus asuvale kliendile pakendajaid.
Peamisteks tööülesanneteks on valmiskauba pakendamine alustele, kastidesse ja multipakkidesse. Tühja taara ladumine kastidesse, markeerimine ja
etikettimine.

Ootused kandidaadile

- täpne ja kohusetundlik
- valmisolek hooajaliselt intensiivseks tööperioodiks

Ettevõte pakub

- tähtajalist tööd kõrghooaja (suve) lõppemiseni
- tööd graafiku alusel esmaspäevast reedeni. (8-tunniste vahetustega 7.00 – 15.00; 15.00 – 23.00 ja 23.00 -7.00)
- Tallinnast, Raplast ja Kohilast töötajatele tasuta transport tööle ja koju
- tööd väärika ajaloo ja hea mainega ettevõttes
- motivatsioonisüsteemi, mis lähtub töötaja tööpanusest
- täpsus, kohusetundlikkus ja koostöövalmidus
- toetavat meeskonda

Lisainfo

TÖÖKOHT SOBIB KA NAISTELE.

Sobivate kandidaatidega võtame ühendust.

Tööpakkumise number
#338454

Asukoht:
Raplamaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
hooajatöö ja ajutine töö
Kuulutus aegub:
9. mai 2014
Kuulutus sisestati:
9. aprill 2014

Finesta Baltic OÜ tegeleb personalialaste konsultatsioonide pakkumisega, personaliotsingu ja tööjõurendiga. Finesta põhilisteks klientideks on Soomes ja Eestis tegutsevad tunnustatud börsiettevõtted.

Vaata rohkem

PAKENDAJA