Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #701140

PAKENDAJA-OPERAATOR

CVKeskus.ee klient
Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

pähklite ja puuviljade nõuetekohane pakendamine, komplekteerimine ja abitööd laos.

Ootused kandidaadile

Ootame Sinult:

  • varasemat laos töötamise kogemust
  • ausust ja rutiinitaluvust
  • korrektsust ja vastutustunnet
  • head eesti ja vene keele oskust
  • töötahet ja valmidust töötada meeskonnas

Ettevõte pakub Sulle kaasaegseid töötingimusi, väljaõpet ja juhendamist, meeldivat töökeskkonda ning head töötasu.

Tööaeg: E-R 7:30 – 16:00.

Töö asukoht: Harkujärve küla, Järvekalda tee 31

Tööpakkumise number
#701140

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
14. mai 2021
Kuulutus sisestati:
6. mai 2021

Germund Hulgi OÜ tegeleb pähklite, kuivatatud puuviljade ja seemnete hulgimüügiga. Tegemist on selles valdkonnas suurima sortimendi ja turuosaga Eestis tegutseva ettevõttega. Parimat kvaliteeti ja hinnataset on pakutud juba 1995. aastast. Tutvu ettevõttega aadressil: www.germund.ee

Vaata rohkem