Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #435932

Pakendaja

CVKeskus.ee klient
Lääne-Virumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

- toodete kasti ladumine
- vastavale laoaadressile lükkamine

Ootused kandidaadile

Ootame Sind oma meeskonda kui oled vastutustundlik, täpne ja koostöövalmis. Oluliseks peame positiivsust ja valmisolekut töötada vahetustes.

Ettevõte pakub

- oskustele vastavat töötasu
- mitmekesist tööd kiiresti arenevas ettevõttes
- väljaõpet kohapeal
- ettevõttesiseseid soodustusi

SOOVI KORRAL MAJUTUSVÕIMALUS

Lisainfo

Töökoht asub PAIDE LINNAS, JÄRVAMAAL.
Töö kahes vahetuse: päevane kell 08.00-20.00 ja öine kell 20.00-08.00.
Soovi korral MAJUTUSVÕIMALUS.

Tööpakkumise number
#435932

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja või hooajatöö ja ajutine töö (töö on vahetustega)
Brutopalk: 3.3 - 4 €/tunnis
Kuulutus aegub:
8. september 2016
Kuulutus sisestati:
15. august 2016

AS Eesti Pagar on üks suuremaid pagari- ja kondiitritoodete tootjaid Eestis. Tänasel päeval töötab Paide tehases 200 inimest. AS Eesti Pagar investeerib inimestesse ja tootearendusse ning tänu sellele on kindlustatud ettevõtte hoogne ja tulemuslik areng.

Vaata rohkem

Pakendaja