Värsked tööpakkumised

Pakendaja

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 376032

Tööpakkumise number

376032

Töö kirjeldus

Pakendaja hoolitseb tavapärasest erinevat pakendit nõudvate toodete käsitsi pakendamise eest.

Pakendaja ametikohal on sinu ülesandeks:

  • Toodete (klaaspudelid, plastikpudelid ja purgid) pakendamine alustele ja kastidesse
  • Eripakendis olevate toodete pakendisse komplekteerimine
  • Vajadusel toodete markeerimine ja muud pakendustööd

Lisainfo:
  • Ametikoht on tähtajaline.
  • Töö on vahetustega (07.00-15.00; 15.00-23.00 ja 23.00-07.00).
  • Vahetustega töötajatele pakume tasuta transporti Tallinnast, Raplast ja Kohilast.

Nõudmised kandidaadile

Oled sobiv kandidaat pakendaja ametikohale, kui:

  • sa oled täpne, teed oma tööd südamega ning kohusetundlikult;
  • sa tahad teha füüsilist tööd ning ei pelga kiiret töötempot;
  • sa oled valmis hooajaliselt intensiivseks tööperioodiks.

Ettevõte pakub

Miks võiksid töötada Saku Õlletehases?
Pakume sulle stabiilset tööd Eesti suurimate hulka kuuluvas ettevõttes, sõbralikku ja toetavat meeskonda, huvitavat tööd, õppimisvõimalusi ja ettevõttes kehtivaid soodustusi.

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Kuulutus aegub:
24. aprill 2015
Kuulutus sisestati:
9. aprill 2015

1820. aastal Saku mõisahärra Karl Friedrich Rehbinderi poolt asutatud väikesest pruulikojast alguse saanud Saku Õlletehas on Eesti vanim õlletootja. Tänaseks on Saku Õlletehas ligi 200-aastase õllepruulimise kogemusega kaasaegne suurettevõte, kus töötab pea 350 inimest ja mille aastakäive ületab 70 miljonit eurot. Saku Õlletehase tooteportfelli kuuluvad õlu, siider, long drink, vesi, kali ja muud karastusjoogid. 2008. aastast on ettevõtte ainuomanikuks Taani päritolu globaalne õllehiid Carlsberg.