Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #437728

Pakendaja

CVKeskus.ee klient
Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Tööülesanneteks on:

  • tootmistsehhis pakendatud toodete etiketeerimine, komplekteerimine
kastidesse;
  • toodete kvaliteedi visuaalne kontroll;
  • segude valmistamine pähklitest, kuivatatud puuviljadest ning seemnetest;
  • toodete käsitsipakendus;
  • hügieenireeglite range järgimine.

Ootused kandidaadile

Ootame Sind kandideerima kui oled:

  • kohusetundlik;
  • eelneva töökogemusega mõnes tootmisettevõttes (soovituslik);
  • suhtled vabalt eesti keeles.

Ettevõte pakub

aktiivset ja tegusat kollektiivi
kaasaegseid töötingimusi
stabiilne ja meeldiv töökeskkond

Lisainfo

Paikne töö toimub tootmistsehhis. Töötamine on täistööajaga, kahes vahetuses, kell 7.00-15.30 ja 15.00-23.00. Töökoht asub Vana- Narva mnt. 18 d, Maardus.

Tööpakkumise number
#437728

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Brutopalk: 700 - 1000 €/kuus
Kuulutus aegub:
23. september 2016
Kuulutus sisestati:
25. august 2016

Rhumveld Baltic OÜ tegeleb kuivatatud puuviljade, pähklite ning seemnete hulgimüügiga Baltikumis ja Skandinaavias. Üheks tegevusharuks on ka nende kaupade pakendamine, segude valmistamine, röstimine ja purustamine. Ettevõttes töötab 27 inimest, kes jagunevad administratiiv- ja müügiüksuse ning tootmise ja logistika osakondade vahel.

Vaata rohkem

Pakendaja