Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #291188

Pakendaja

CVKeskus.ee klient
Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

NovoOne on toiduainete pakendamisega tegelev ettevõte kes otsib oma Jüris asuvasse meeskonda pakendajat.

Ootused kandidaadile

Valdab eesti keelt suhtlustasandil;
Omab head pingetavluvust;

Ettevõte pakub

Täistööaeg, töö toimub vahetustes;
(võimalus ka hooajaline töö perioodil detsember 2012- märts 2013);
Sõbralikku ja rõõmsameelset meeskonda;
Juhendamist ning täiendkoolitust;
Võimalust olla aktiivne ning osaleda enda ning ettevõtte arendamises

Tööpakkumise number
#291188

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja (töö on vahetustega)
Brutopalk: Alates 500 €/kuus
Kuulutus aegub:
6. detsember 2012
Kuulutus sisestati:
6. november 2012
Lisainfo palga kohta:
neto

CVKeskus.ee klient

NovoOne on toiduainete pakendamisega tegelev ettevõte.

Vaata rohkem

Pakendaja