Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #737221

Painutuspingioperaator

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • Painutuspinkide (Amada, CoastOne) seadistamine vastavalt programmile.

  • Lehtmetallist ja plastikust detailide tootmine.

  • Materjalide ja detailide kvaliteedi kontrollimine vastavalt tööjuhendile.

  • Tööde raporteerimine majandustarkvaras.

Ootused kandidaadile

  • Ootame Sind oma meeskonda, kui Sul on eelnev tehniliste jooniste lugemise oskus, eeliseks on töökogemus painutuspingil, tahe tööd  teha ja Sa oled õppimisvõimeline.

  • Sul on täpsust ja pingetaluvust.

  • Eesti keele oskus suhtlustasandil on eeliseks.

  • Töö sobib ka naistele.

  • Valmisolekut töötada kahes vahetuses.

Ettevõte pakub

  • Mentorit sisseelamise perioodiks ja väljaõpet kohapeal.

  • Võimalust arendada oma oskusi (erinevad seadmed, töövaldkonnad).

  • Erinevaid tööandja hüvesid.

  • Mitmekülgset ja põnevat tööd stabiilse tööandja juures.

  • Kaasaegset töökeskkonda ja töövahendeid.

  • Isikliku sõiduauto kasutamise kompensatsiooni.

  • Sõbralikku ja toetavat meeskonda.

  • Tööaeg E-R: 06.30-15.00 ja 14.55-23.25.

  • Tööle tulemiseks on vajalik enda transpordi olemasolu.

Tööpakkumise number
#737221

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja (töö on vahetustega)
Brutopalk: 6 - 8 €/tunnis
Kuulutus aegub:
13. november 2021
Kuulutus sisestati:
14. oktoober 2021

Inission Tallinn on mehaanika, elektroonika ja elektromehaanika lepinguline tootja ja koostööpartner. Valmistame klientidele nii trükkplaate, seadmete osi kui ka suuremaid terviklahendusi kulutõhusalt, usaldusväärselt ja oskuslikult. Meiega teevad koostööd ennekõike tehnoloogiale spetsialiseerunud ning rahvusvahelisele kaubandusele keskendunud, keerukamaid lahendusi vajavad masina- ja seadmetootmise ettevõtted. Inission Tallinn pakub tööd kahes tootmisüksuses Tallinnas ja Lagedil, kokku on 130 töötajat.

Meie tootmiskontseptsioon on alati põhinenud mitmekülgsel, paindlikul, kulutõhusal ja kvaliteetsel teenusevalikul.
Kõik tööetapid projekteerimisest lõpliku monteerimiseni saab teha ühes kohas, mis kiirendab tööprotsessi.

Kvaliteetse ja kulutõhusa tootmise tagame sellega, et osaleme vajaduse korral ka lõpptoote arendamises. Sekkume toote projekteerimis- ja tootmisfaasis ilmnevatesse tootmist kahjustavatesse asjaoludesse ning teeme vajaduse korral ettepanekuid toodete arendamiseks.Teenindame kliente üle kogu maailma kahe tootmisettevõtte kaudu. Meie tegevus põhineb ISO 9001, ISO 14001 ja OHSAS 18001 kvaliteedistandardite järgi.

Vaata rohkem