Painutuspingi seadistaja/operaator / Наладчик/оператор гибочного станка

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 586650

Tööpakkumise number

586650

Töö kirjeldus

  • Seadistaja/operaator töö AMADA painutuspingil
  • Tööpinkide igapäevane hooldus ja töökoha korrashoid
  • Toodete kvaliteedikontroll ja tootmisdokumentide täitmine
  • Vajadusel muud tööd tootmises
  • ОПИСАНИЕ РАБОТЫ
  • Наладчик/оператор гибочного станка АМАДА
  • Ежедневное обслуживание станков и соблюдение порядка на рабочем месте
  • Контроль качества продукции и заполнение производственной документации
  • При необходимости другие работы на производстве

Nõudmised kandidaadile

  • Varasem kogemus painutuspingil
  • ТРЕБОВАНИЕ К КАНДИДАТУ
  • Опыт работы на гибочном станкe

Ettevõte pakub

  • Stabiilset töötasu (+ lisatasu)
  • Tööd kolmekeelses töökeskkonnas (eesti, vene, inglise)
  • Täiendkoolitust AMADA laserlõikepingil ja painutuspressil
  • Vajadusel tõstukijuhi koolitust
  • ПРЕДПРИЯТИЕ ПРЕДЛАГАЕТ
  • Стабильная заработная плата (+ бонус)
  • Работа в мультиязыковой среде (эстонский, русский, английский)
  • Дополнительное обучение на лазерном и гибочном станках АМАДА
  • При необходимости курсы на управление погрузчика

Lisainfo

Kuidas kandideerida?
Palun saatke oma CV aadressile info[at]cutform.ee

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
19. aprill 2019
Kuulutus sisestati:
21. märts 2019

Laserlõigete, keevitatud koostude ja CNC-töödeldud komponentide valmistamine must- ja värvilistest metallidest ning erinevate pinnakattelahenduste vahendamine vastavalt kliendi spetsifikatsioonidele.