Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #290808

Painutuspingi operaator Soome

CVKeskus.ee klient
Soome
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Pakume tööd metallipainutuspingi operaatoritele Soomes Vieremä piirkonnas. Vieremä asub u 500 km Helsinkist põhja poole. Töö sisuks on lehtmetalli painutamine Fanuc juhitavate Aliko ja Amada painutuspinkidega. Lisainfo www.htlaser.fi

Ootused kandidaadile

  • Varasem metallitöö kogemus Amada või Aliko painutuspingil
  • Fanuc programmi valdamine
  • Põhjamaade tööohutuskaardi olemasolu
  • Hea soome ja/või inglise keele oskus
  • Jooniste lugemise oskus

Ettevõte pakub

  • Pakume suurepärast võimalust eneseteostuseks välismaal
  • Ametlikku lepingut Soome firmaga
  • Kindlat töötasu vastavalt Soome teenindusala kollektiivlepingule
  • Soome sotsiaalkindlustussüsteemi hüvesid
  • Aitame elamispinna hankimisel, üürikulu u 300 eur/kuus

Lisainfo

Kandideerimiseks palume saata soomekeelne cv aadressile alvar.albert ät vmp.ee või läbi CV keskuse.

Tööpakkumise number
#290808

Asukoht:
Soome
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja või lepinguline / vabakutseline (töö on vahetustega)
Brutopalk: 12 - 13 €/tunnis
Kuulutus aegub:
15. november 2012
Kuulutus sisestati:
2. november 2012
Lisainfo palga kohta:
vastavalt Soome kollektiivlepingule

VMP Group on üks juhtivatest Soome personaliteenuste pakkujatest. Ettevõte laiendab pidevalt oma tegevust nii kodumaal kui välismaal, pakkudes laia valikut erinevaid personaliteenuseid; allhange, koolitus, personalirent ja värbamine. Ettevõte on olnud teerajaja tööjõuturgudel alates 1988 aastast. Igal aastal aitame tuhandetel proffessionaalidel erinevatel erialadel tööd leida. Tegutseme Soomes, Rootsis, Eestis ning Rumeenias. VMP – Tööelu jõuvaru.

Vaata rohkem