Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #221860

Painutuspingi operaator

CVKeskus.ee klient
Soome
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Töökoht Soomes, Nummelas asuvas mainekas tehases.
Tööd algus: nii kiiresti kui võimalik!

Ootused kandidaadile

-Vajalik on varasem tööstuses töötamise kogemus AMADA või FINN-POWER tüüpi lehtmetalli painutuspingiga.
- Soome keele oskus suhtlustasandil.
- Kandidaat peab oskama koostada programme ja seadistada masinat.

Ettevõte pakub

* töölepingut esialgu 7 kuuks
*kaasaegset tootmiskeskkonda
*tööriietust ja töövahendeid
*töötamist graafiku alusel

Lisainfo

Töötajate majutus korterites.
Töövestlus toimub osaliselt soome keeles!

Tööpakkumise number
#221860

Asukoht:
Soome
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
lepinguline / vabakutseline (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
6. aprill 2011
Kuulutus sisestati:
11. märts 2011

Euro Work Oü on personalirendiga tegelev ettevõte, mis pakub konkurentsivõimelise hinnaga kvalifitseeritud tööjõudu.

Värbame tööjõudu Eestist, Baltimaadest, Poolast, Bulgaariast ja Rumeeniast Soome ja teistesse Euroopa riikidesse. Merenduse alal tegutseme ülemaailmselt.

Vaata rohkem