Värsked tööpakkumised

Tööpakkumise number #390178

Painutuspingi operaator / оператор гибочного станка

CVKeskus.ee klient
Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • Operaatoritöö AMADA painutus- ja laserlõikepingil
  • Tööpinkide igapäevane hooldus ja töökoha korrashoid
  • Toodete kvaliteedikontroll ja tootmisdokumentide täitmine
  • Vajadusel muud tööd tootmises

ОПИСАНИЕ РАБОТЫ
  • Оператор гибочного и лазерного станка АМАДА
  • Ежедневное обслуживание станков и соблюдение порядка на рабочем месте
  • Контроль качества продукции и заполнение производственной документации
  • При необходимости другие работы на производстве

Nõudmised kandidaadile

  • Varasem kogemus painutus- ja/või laserlõikepingil
  • Nõus töötama vahetustega (k.a öine vahetus)
  • Kasuks tuleb inglise keele oskus ja tõstukijuhi load

ТРЕБОВАНИЕ К КАНДИДАТУ
  • Опыт работы на гибочном или лазерном станках
  • Готовность работать по сменам (в том числе и ночная смена)
  • Плюсом является знание английского языка и права на управлением погрузчика

Ettevõte pakub

  • Stabiilset töötasu (+ lisatasu)
  • Tööd kolmekeelses töökeskkonnas (eesti, vene, inglise)
  • Täiendkoolitust AMADA laserlõikepingil ja painutuspressil
  • Vajadusel tõstukijuhi koolitust

ПРЕДПРИЯТИЕ ПРЕДЛАГАЕТ
  • Стабильная заработная плата (+ бонус)
  • Работа в мультиязыковой среде (эстонский, русский, английский)
  • Дополнительное обучение на лазерном и гибочном станках АМАДА
  • При необходимости курсы на управление погрузчика

Lisainfo

Kuidas kandideerida?
Palun saatke oma CV aadressile info[at]cutform.ee

Tööpakkumise number
#390178

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
30. august 2015
Kuulutus sisestati:
31. juuli 2015

Laserlõigete, keevitatud koostude ja CNC-töödeldud komponentide valmistamine must- ja värvilistest metallidest ning erinevate pinnakattelahenduste vahendamine vastavalt kliendi spetsifikatsioonidele.

Vaata rohkem