Päikeseelektrisüsteemide paigaldaja
CVKeskus.ee klient Tööpakkumine on aegunud!

Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #670789

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Päikeseelektrisüsteemide paigaldajana teostad iseseisvalt kõik sulle usaldatud tööd päikeseelektrijaamade püstitamiseks ja hooldamiseks. Vajadusel paigaldad uusi seadmeid või hooldad olemasolevaid. Vead kaabelduse ja teostad kõik vajalikud lülitused. Teed seda kõike vastavalt nõuetele ja kliendi soovidele ning eelkõige ohutult.

Ootused kandidaadile

  • Oled varasemalt juba sarnase tööga tegelenud. Oled kohusetundlik ja täpne, suudad töid ja tegemisi hästi planeerida ning analüüsida.

  • Oled hea suhtleja, eesti keelt valdad nii kõnes kui kirjas ning vene keelest saad ka aru. Kõik ülejäänud keeled on plussiks.

  • Autojuhiload tagavad sinu mobiilsuse, mis on vaheldusrikka töö aluseks.

  • Sinu kandideerimisel tulevad kasuks erialane haridus, pädevustunnistus või elektriku kutse ning erinevate tööga seotud lubade ja õiguste olemasolu.

Sõbralikku töökeskkonda ja tööautot. Vaheldusrikast tööd ja paindlikku töökorraldust ning tulemustest sõltuvat motiveerivat töötasu. Vaba aja sisustamiseks sportimisvõimalusi ja ühisüritusi.

Tööpakkumise number
#670789

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Brutopalk: Alates 1200 €/kuus
Kuulutus aegub:
19. oktoober 2020
Kuulutus sisestati:
6. oktoober 2020

E-Service on Eesti kapitalil põhinev ettevõtte, mis on tegutsenud üle 25 aasta erinevate elektritöödega. Ehitame ja hooldame nii siseelektripaigaldisi kui väliselektrivõrke, pakume 24H valveteenust ja tagame klientide elektrivarustuse. Oleme Elektrilevi ametlikud partnerid, meil on üle 200 käidukliendi ning meie hallata on üle 300 käiduobjekti. Täna on meie meeskonnas üle 130 töötaja ning järjepideva kasvu tagamiseks otsime oma meeskonda nii sisetööde elektrikke, jaotusvõrgu elektrikke kui päikesepaneelide paigaldajaid ja projektijuhte.

Vaata rohkem