2023-08-23 14:48:55

PAIGUTAJA

CVKeskus.ee klient
1300 - 1500 €/kuus Bruto

Töö kirjeldus

Meie paigutustiim laieneb – otsime müügitiimi aktiivseid ja teotahtelisi PAIGUTAJAID

Sinu ülesandeks on Tallinna suurklientide regulaarne külastamine eesmärgiga korrastada ja täiendada riiuli- ja aluseväljapanekuid müügisaalis.

Ootused kandidaadile

Hindame väga, kui:

  • oled heas füüsilises vormis, sest töö hõlmab raskete kaubakastide pidevat tõstmist ja toodete paigutamist;
  • oled süsteemne, tulemustele orienteeritud ning suudad oma aega efektiivselt planeerida;
  • oled valmis hooajaliselt tavapärasemalt intensiivsemateks tööperioodideks;
  • valdad väga heal tasemel eesti keelt
  • omad B kategooria juhilube.

Ettevõte pakub

Omalt poolt pakume:

  • Sul on võimalus lüüa kaasa Tridensi müügitiimi eduloos;
  • huvitavat ja väljakutsete rohket tööd rahvusvaheliste brändidega (Jägermeister, Red Bull, Hartwall, Tupla, Mynthon, OFF, Espiritu, jne);
  • koostööd valdkonna tipptegijatega ning toredaid ja toetavaid kolleege.