Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #127702

Paigutaja

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

- tuntud rahvusvahelise kaubamärgi toodete väljapanek müügisaali;
- eriväljapanekute tegemine.

Ootused kandidaadile

- isikliku auto kasutamise võimalus (kompenseeritakse);
- positiivsus ja julge suhtlemine;
- ausus ja kohusetundlikkus;
- vene keele oskust suhtlemistasandil.

Kasuks tuleb:
- huvi kosmeetika- ja ilutoodete vastu;
- inglise keele oskus suhtlustasandil.

Ettevõte pakub

- liikuvat tööd;
- auto- ja telefonikulude kompenseerimist;
- tootekoolitusi.

Tööpakkumise number
#127702
Paigutaja