Paigutaja (Tallinn)
Tööpakkumise number #755453

Saku Õlletehase AS
Tallinn, Harjumaa
Soovin kandideerida
Ole esimese 10 kandideerija seas!
Tööpakkumine aegub 12 päeva pärast.

Töö kirjeldus

Meie jaemüügimeeskonda on oodatud tubli ja tegus paigutaja, kes seisab hea selle eest, et meie tootesortiment oleks kaupluses alati parimal viisil välja pandud. Tööülesanneteks on suurklientide juures toodete paigutamine riiulitele, külmikutesse ja alusekohtadele ning säilivuskuupäevade ja hinnasiltide olemasolu jälgimine.

Pane tähele, et tegemist on tähtajalise ametikohaga 11 kuuks.

Ootused kandidaadile

Ootame, et oleksid kohusetundlik ning hea meeskonnamängija ja suhtleja. Lisaks oled valmis füüsiliseks tööks – jaksad tõsta õllekasti ning transportida käsitõstukiga kaubaalust. Sinu töö on liikuv ning seetõttu on sul vaja autojuhiluba. Kasuks tuleb, kui sul on ka varasem töökogemus.

Saku Õlletehases ootab sind nooruslik ja toetav meeskond, kaasaegne töökeskkond ning töövahendid. Selleks, et sinu tervis oleks hoitud ja meel puhanud, on meil sulle pakkuda motiveeriv ja lai soodustuste pakett.

Tööpakkumise number
#755453

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja või hooajatöö ja ajutine töö
Kuulutus aegub:
28. jaanuar 2022
Kuulutus sisestati:
14. jaanuar 2022
Paigutaja (Tallinn) Paigutaja (Tallinn)

Saku Õlletehase AS-is, Carlsbergi grupi Baltikumi üksuses, ootab sind ees rahvusvahelise joogitööstuse põnev maailm. Siin töötavad oma ala tipptegijad, kes igapäevaselt pingutavad selle nimel, et meie tooted oleksid laitmatu kvaliteediga ja pakuksid unikaalseid maitseelamusi. Meie jaoks on oluline mõelda paremale tänasele ja homsele.

Saku Õlletehase ASi privaatsusteatisega tööle kandideerijale saab tutvuda siin: https://saku.ee/et/olletehasest/saku-tooandjana/tule-saku-meeskonda/.

Vaata rohkem