Värsked tööpakkumised

Paigaldustehnik Ida-Lääne Virumaal

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 155313

Tööpakkumise number

155313

Töö kirjeldus

- Kliendi tellimuste täitmine:
* ZUUMtv, Interneti, kaabeltv ühendamine Rakveres,Tapal,Kadrinas ja selle lähiümbruses:
* digiboksi häälestus ja paigaldus
* kliendi olemasoleva võrgu(antenni) seadistamine vastavalt vajadusele
* vajadusel uue võrgu (antenni) paigaldus

Nõudmised kandidaadile

- eelnev kogemus antennide paigaldusel
- telekommunikatsiooni alased teadmised
- tehniline taip
- B-kategooria juhiluba

Saad töötada Eestis suuruselt teises telekommunikatsiooniettevõttes. Suurusest olenemata on iga töötaja arvamus meie ettevõtte arengus oluline ning igaühe ettepanekuid võetakse kuulda.
Starman on stabiilne firma, mis pakub püsivat, huvitavat ja arendavat koostööd aastateks – enamus meie juhtidest on siin alustanud ja kasvanud.
Meie meeskond koosneb nooruslikest ja aktiivsetest inimestest, kes võtavad koos põnevaid asju ette nii töö ajal kui ka tööväliselt. Heale töötajale pakume ka väärilist tasu.

Asukoht:
Lääne-Virumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, lepinguline (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
11. juuli 2008
Kuulutus sisestati:
12. juuni 2008

Starman on kaabellevi- ja telekommunikatsiooniteenuseid pakkuv firma, mille eesmärk on klientide heaolu. Tänu programmide edastamise kõrgele kvaliteedile ning suurele valikuvõimalusele, oleme saavutanud koha turuliidrite seas.
Samuti on ka klienditeenindus olnud aastaid Starmanis tugeva tähelepanu all - osaleme aktiivselt Hea Teeninduse Ühingu töös. Eelmisel aastal pälvis Starmani töö Aasta Teenindusteo tiitli .

SEOSES PIDEVA LAIENEMISEGA, OOTAME OMA MEESKONDA UUSI TUBLISID LIIKMEID.