Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #545389

Paigaldusmeeskondade juht

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Seoses töömahu väga kiire kasvuga otsime paigaldusmeeskondade juhti.
Tööülesanded: firma Skandinaavias asuvate paigaldusmeeskondade komplekteerimine, väljaõpetamine, koordineerimine, juhtimine.

Ootused kandidaadile

* Väga hea eesti keele oskus
* Vähemalt keskharidus
* Hea meeskonnatöötaja
* Inimeste juhtimise kogemus
* Valmisolek välislähetusteks.
Kasuks tuleb varasem kogemus kivist töötasapindade või köögimööbli paigaldamisel.

Mitmekülgset tööd Põhja-Euroopa suurimas kivist töötasapindu valmistavas ettevõttes.

Tööpakkumise number
#545389

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Brutopalk: Alates 2500 €/kuus
Kuulutus aegub:
11. august 2018
Kuulutus sisestati:
13. juuli 2018

Nerostein on 2015. aastal alustanud eelkõige graniidist, marmorist, kvartsist ja akrüülist töötasapindu tootev ettevõte. Ettevõtte juhid, müügiinimesed, tootmispersonal ja paigaldajad on pikaajalise töökogemusega omaala spetsialistid. Kolme aastaga oleme kasvanud Põhja-Euroopa suurimaks oma valdkonna ettevõtteks. 2016 aasta majandustulemuste eest sai Nerostein Äripäeva Ehitumaterjalitootjate TOPis II koha.

Vaata rohkem