Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #127554

Paigalduslukksepp

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Tööülesanded :liiklusmärkide, suunaviitade, teepiirete ja liikluskorraldusvahendite paigaldamine.
Materjalide komplekteerimine ja transport objektile.

Ootused kandidaadile

Autojuhilubade olemasolu (kasuks tuleb C kategooria ), valmisolek töötamiseks välitingimustes ja lühiajalisteks komandeeringuteks Eesti piires.

Ettevõte pakub

Pakume :
väljaõpet ja vajadusel täiendkoolitust tööandja kulul
stabiilset ja huvitavat tööd, head ja toetavat kollektiivi

Tööpakkumise number
#127554