Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #62145

Paigaldusjuht

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Akende-uste paigaldajate töö korraldamine, transpordi ja reklamatsioonide lahendamise korraldamine ning vajalike aruannete vormistamine.

Ootused kandidaadile

  • soov tegeleda kliendiprobleemide lahendamisega
  • eesti ja vene keele oskus;
  • arvuti kasutamise oskus
  • ehitusalased üldteadmised
  • hea analüüsi- ja planeerimisoskus
  • paindlikkus ja pingetaluvus
  • eriolukordade lahenduste leidmise valmidus
  • oskus tulemuslikult meeskonda organiseerida ja juhtida
  • akende paigaldusega seotud logistika korraldamine

Ettevõte pakub

  • tõsist tööd huvitavas ja arenevas keskkonnas;
  • stabiilset ja kaasaegset töökeskkonda;
  • nooruslikku ja avatud meeskonda;
  • motiveerivaid palgatingimusi

Lisainfo

Kasuks tuleb:

  • eelnev töökogemus ehitusvaldkonnas ja autojuhi load

Tööpakkumise number
#62145