Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #71134

Paigaldusjuht

CVKeskus.ee klient
Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Ametikoha eesmärk:
Terasavatäidete ja sektsioonuste õigeaegse ning nõuetekohase paigaldus- , hooldus-, transport- ja remonttööde teostamise operatiivjuhtimine ja planeerimine.

Tööülesanded:
- Paigaldusbrigaadide töö operatiivjuhtimine
- Avatäidete paigaldusprotsesside juhtimine
- Avatäidete transportimise tagamine
- Garantiitööde teostamise planeerimine ja korraldamine
- Lepinguliste hooldustööde planeerimine ja korraldamine
- Remonttööde väljakutsete registreerimine, planeerimine ja hilisem korraldamine

Ootused kandidaadile

Haridus:
- soovitav kesk või kesk-eri (soovitav tehniline või ehitusalane)

Keeleoskus:
- eesti: väga hea kõnes ja kirjas
- vene: heal suhtlustasemel
- soome: heal suhtlustasemel
- inglise: kesktasemel

Arvutioskus:
- Elementaarne tekstitöötlus, tabelarvutus (MS Word, MS Excel)

Soovitav tootmise või ehitusalane töökogemus

Isiku omadused:
- täpsus
- korrektsus
- töökus
- lojaalsus
- kohusetundlikkus
- kõrge töövõime

Ettevõte pakub

- kaasaegseid töövahendeid
- meeldivat töökeskkonda
- sõbralikku kollektiivi
- motiveerivat töötasu

Tööpakkumise number
#71134