Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #42698

PAIGALDUSJUHID

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

* paigaldustööde juhtimine ja planeerimine (üldehitus-, elektri-, ventilatsiooni- ja torutööde juhtimine ja korraldamine) ühes kuni kahes nimetatud valdkondadest
* paigaldusmeeskonna loomine ja juhtimine
* allhankijate juhendamine
* vastutamine töö kvaliteedi eest
* aruannete koostamine
* tööohutuse nõuete jälgimine

Ootused kandidaadile

* eelnev töökogemus tööde juhtimisel
* kogemus jooniste lugemisel
* eesti ja inglise keele oskus suhtlustasandil
* kogemus aruannete koostamisel

* huvitavat väljakutset ja põhjalikku koolitust rahvusvahelises ettevõttes
* motiveerivat töötasu

Lisainfo

Töökoht asub Tallinna lähedal. Palun märkige kaaskirja, millistes valdkondades Teil on parimad teadmised: üldehitus-, elektri-, ventilatsiooni- ja torutööde juhtimine ja korraldamine. Palkame kuni 4 spetsialisti.

Tööpakkumise number
#42698