Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #695428
Veebipõhine värbamine

Paigalduse- ja projektijuht

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa

Töö kirjeldus

  • Paigalduse organiseerimine ja juhtimine objektidel vajadusel koos alltöövõtuga

  • Paigaldusmeeskondade töö organiseerimine ja paigaldusprotsessi ohutuse tagamine

  • Paigalduseks vajalike materjalide hankimine

  • Paigaldusplaani täitmine ja jälgimine

  • Pidev suhtlus tellija, müügiosakonna ja tootmisega

  • Reklamatsioonide/mittevastavuste vastu võtmine ja lahendamine

Ootused kandidaadile

  • Tehniline taiplikkus, täpsus, kohusetundlikkus ja süsteemne mõtlemine

  • Logistika tundmine ja tehniliste jooniste lugemise oskus

  • Väga hea suhtlemis- ja läbirääkimisoskus

  • Väga hea meeskonnatöö oskus

  • Väga hea pingetaluvus

  • Seadusandluse tundmine oma vastutusvaldkonnas

  • Väga hea arvuti kasutamise oskus

  • Võõrkeelte oskus (inglise/vene)

  • B kat juhilubade olemasolu

  • Valmidust viibida töölähetuses

  • Pikaaegset stabiilset töösuhet kiirelt arenevas ettevõttes
  • Tugevat meeskonda
  • Väljaõpet kohapeal
  • Põhipalgale lisaks tulemustasu

Kasuks tuleb:

  • Ehitusalane kesk-eri või kõrgharidus
  • Soome või rootsi keele oskus

Tööpakkumise number
#695428