Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #824207

Paigaldus- ja hooldusjuht

CVKeskus.ee klient
Ida-Virumaa
Link kopeeritud
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Meie tiimist oled puudu just Sina, kogenud ja mitmekülgne ida piirkonna paigaldus- ja hooldusjuht!

Sinu ülesanneteks on turva- ja tuleohutussüsteemidega seotud teenuste ja tegevuste korraldamine; teenuste projektide lahenduste väljatöötamine ja tööks vajalike ressursside planeerimine; tehnikatiimi eesmärgipärase ja efektiivse toimimise tagamine; igapäevane suhtlemine klientidega ja alltöövõtjatega; tehniliste probleemide lahendamisega seotud tegevuste juhtimine. Kui see väljakutse Sind kõnetab, siis liitu Foruse tiimiga!

Ootused kandidaadile

Sobid meile, kui:

  • omad eelnevat töökogemust nõrkvoolu paigalduste juhtimisel;
  • omad turvasüsteemide tehniku kutsetunnistust;
  • tunned hästi ATS, valve, video- ja läbipääsusüsteeme;
  • valdad eesti ja vene keelt kesktasemel;
  • omad B-kategooria juhilube;
  • oled osav läbirääkimistel, hea suhtleja ja tuled toime pingeliste olukordadega.

Ettevõte pakub

Omalt poolt pakume:

  • põnevat tööd kiiresti arenevas ettevõttes ja toetavas meeskonnas;
  • motiveerivat töötasu;
  • huvitavat ja vaheldusrikast tööd;
  • kaasaegseid töötingimusi ja töövahendeid;
  • võimalusi arenguks ja eneseteostuseks juhtivas kinnisvara halduse, hoolduse ja turvaettevõttes;
  • tööandjapoolset täiendavat sporditoetust.

Tööpakkumise number
#824207

Info

Asukoht:
Ida-Virumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
14. detsember 2022
Kuulutus sisestati:
14. november 2022

CVKeskus.ee klient

Vaata rohkem