Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #718170

Paigaldaja

CVKeskus.ee klient
Tartu, Tartumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Spordi- ja mänguväljakute ehitamine üle Eesti. Töö sisuks on eelmonteeritud inventari montaaž ja paigaldamine vastavalt joonistele või projektile.

Ootused kandidaadile

Vähemalt kesk-, soovitavalt ehitusalane eriharidus;
B-kategooria juhiluba;
Eesti keele oskus;

Võimekus füüsilise töö tegemiseks;
Kohusetundlikkus, ausus, täpsus, vastutustundlikkus, tehniline taip.

Korralik töötasu, ületunnid tasustatakse vastavalt seadusele;

Korralikud tööriided, töövahendid,- sõidukid ja –seadmed;

Kaasaegsed olmetingimused;

Vaheldusrikas väljasõitudega töö;

Korralikud majutuskohad koos hommikusöökidega;

Nooruslik ja toetav kollektiiv;

Väljaõpe ja koolitus kohapeal;

Tööe asumine kohe või esimesel võimalusel.

Tööpakkumise number
#718170
Paigaldaja