Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #622974

Paigaldaja

CVKeskus.ee klient
Tartu, Tartumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Klaasist ja metallist konstruktsioonide (rõduklaaside, piirete, seinte) mõõtmine ja paigaldamine.

Nõudmised kandidaadile

* Töökogemus antud valdkonnas või varasem töökogemus üldehitajana;
* Oskus professionaalselt kasutada tööks vajalikke vahendeid/ tööriistu;
* Füüsilise koormuse taluvus;
* Tehniline taip, oskus töötada nii iseseisvalt kui meeskonnas;
* B-kategooria sõiduki juhtimise õigus ja kogemus;
* Kohusetundlikus, stressitaluvus;
* Eesti ja vene keele oskus suhtlustasandil

Ettevõte pakub

* sõbralikku ja professionaalset meeskonda,
* häid olmetingimusi;
* ühisüritusi;
* motiveerivat töötasu (põhipalk);
* heale spetsialistile pikaajalist ja stabiilset töösuhet

Tööpakkumise number
#622974

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
29. oktoober 2019
Kuulutus sisestati:
15. oktoober 2019

OÜ Rõduklaaside tegevusalaks on rõduklaasimissüsteemide müük, valmistamine ning paigaldamine koostöös Euroopa suurima rõduklaasimissüsteemide tootjaga. Oleme kindlad, et tänu oma 15-aastasele kogemusele Eesti turul ja koostööpartneri 20-aastasele kogemusele ja know how’le Euroopas suudame pakkuda oma erialal konkurentsitult parimat kvaliteeti. Pakume ka parimat paigalduskvaliteeti.

Vaata rohkem

You are applying to:
Paigaldaja