Värsked tööpakkumised

Paigaldaja

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 153988

Tööpakkumise number

153988

Töö kirjeldus

Sinu tööülesanneteks on:

• Avatäidete paigaldus;
• Avatäidete transport;
• Avatäidete hooldus- ja remonttööd.

Nõudmised kandidaadile

Just Sinust võib saada meie meeskonna liige, kui:

• Sa omad kesk või kesk-eri haridust (soovitav tehniline või ehitusalane);
• Sul on algtasemel – tekstitöötlus, tabelarvutus (MS Word, MS Excel) oskus;
• Omad B kategooria ja/või C kategooria juhtimisõigust;
• Omad eelnevat ehitusalast töökogemust;
• Valdad suhtlustasandil eesti- ja soome keelt.

Töötades Saku Metallis on Sul võimalus teha mitmekesist ja huvitavat tööd jõudsalt arenevas ettevõttes ning töötada kaasaegses töökeskkonnas. Me pakume mitmeid võimalusi arenemiseks ja eneseteostuseks. Meil on kogemusi mida jagada, meil on mõnus ning toetav meeskond.

Töötades Saku Metallis on Sul võimalus saada motiveerivat töötasu.

Lisainfo

Töö tegemise piirkond on Eesti- ja Soome Vabariik

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
9. juuni 2008
Kuulutus sisestati:
30. mai 2008
Brutopalk:
Alates 20000 kuni 30000 EEK kuus

AS Saku Metall on 1991.a loodud ettevõte, mille tegevusaladeks on metalluste tootmine ja lehtmetalli allhanketööd. Saku Metalli peakontor asub Tallinnas Saku tn 13 ja kolm tehast Saku tänaval, Rae vallas Karjaveres ning Vaidas.

Ettevõte juhtimissüsteem on sertifitseeritud vastavalt standardile ISO 9001:2000.
2007. aasta lõpu seisuga töötas ettevõttes üle 360 inimese. Ettevõtte käive ulatus 2006/2007 majandusaastal 327 miljoni kroonini.