Värsked tööpakkumised

Paigaldaja

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 20707

Tööpakkumise number

20707

Töö kirjeldus

Võtame tööle ruloo- ja ribakardinade mõõtja, paigaldaja ja transporttöölise.
Huvitav, mitmekülgne ja liikuv töö.

Nõudmised kandidaadile

25-35 aastane meesterahvas, viisakas välimus, head kombed, füüsiliselt tugev ja terve, oskus kliente teenindada, aktiivne eluhoiak, B-kategooria juhiload.
Kasuks tuleb: soome ja vene keele oskus.

Pakume töökohta heades töötingimustes ja stabiilses ettevõttes, mis on tegutsenud Eesti turul alates 1994 aastast.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
18. aprill 2003
Kuulutus sisestati:
9. aprill 2003

Ribakardinad, rulood, püstlamellkardinad, markiisid, liigend- ja lükanduksed. Tootmine, jae-, hulgi- ja projektimüük.