Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #20707

Paigaldaja

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Võtame tööle ruloo- ja ribakardinade mõõtja, paigaldaja ja transporttöölise.
Huvitav, mitmekülgne ja liikuv töö.

Nõudmised kandidaadile

25-35 aastane meesterahvas, viisakas välimus, head kombed, füüsiliselt tugev ja terve, oskus kliente teenindada, aktiivne eluhoiak, B-kategooria juhiload.
Kasuks tuleb: soome ja vene keele oskus.

Pakume töökohta heades töötingimustes ja stabiilses ettevõttes, mis on tegutsenud Eesti turul alates 1994 aastast.

Tööpakkumise number
#20707

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
18 aprill 2003
Kuulutus sisestati:
09 aprill 2003

Ribakardinad, rulood, püstlamellkardinad, markiisid, liigend- ja lükanduksed. Tootmine, jae-, hulgi- ja projektimüük.

Vaata rohkem

You are applying to:
Paigaldaja