Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #529675

Paigaldaja

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Asukoht: Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp: täistööaeg
Lisainfo: palgatöötaja

Kuulutus sisestati: 17. aprill 2018
Kuulutus aegub:16. mai 2018

Töö kirjeldus

Tööülesandeks on KONE hooldusel olevate liftide ja eskalaatorite hooldus ja remont. Töökoht on Tallinnas

Ootused kandidaadile

Elektri- ja/ või mehhatroonikaalane kutseharidus;
Eesti keele oskus kesktasemel;
Iseseisvus, täpsus ja kohusetundlikkus;
Tehniliste jooniste ja elektriskeemide lugemise oskus;
Hea suhtlemisoskus töörühma tasandil;
Valmisolek töölähetusteks Eestis ja välismaal;
B-kategooria juhiluba;

Huvitavat ja mitmekülgset tööd rahvusvahelises firmas, häid arenguvõimalusi ja töötulemustest sõltuvat tasu.

Tööpakkumise number
#529675

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
16. mai 2018
Kuulutus sisestati:
17. aprill 2018

KONE on üks maailma juhtivaid liftide, eskalaatorite ning automaatustega tegelevaid ettevõtteid. Eestis on KONE suurim liftide ja eskalaatorite müügi ja hoolduse firma ning tegutsenud üle 20 aasta.
Pakume parimaid People Flow™ kogemusi, arendades ja paigaldades lahendusi, mis võimaldavad inimestel liikuda ühest kohast teise sujuvalt, ohutult, mugavalt ning viivitusteta.

Vaata rohkem

Paigaldaja