Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #544375

Paigaldaja

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Tööd saab inimene, kellel on huvi teha füüsiliselt rasket, kuid huvitavat tööd klaaside paigaldajana. www.klaaspasun.ee

Ootused kandidaadile

vajalikud on ehitusalased teadmised ja elementaarsed ehitusalased oskused
kasuks tulevad teadmised klaasi paigaldusest
vajalikud on autojuhiload
valmisolek tööks koheselt!

Võimalus teenida keskmisest kõrgemat palka. Töö pole rutiinne. Töö esitab väljakutseid.

Lisainfo

Kollektiiv, kus töötavad oma ala asjatundjad.

Tööpakkumise number
#544375

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Brutopalk: Alates 1500 €/kuus
Kuulutus aegub:
17. juuli 2018
Kuulutus sisestati:
4. juuli 2018

Klaas on eriline materjal, mis annab meile tuhandeid võimalusi luua enda ümber turvalisust, funktsionaalsust ja ilu.

Vaata rohkem

Paigaldaja