Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #376759

Paigaldaja

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Klaas- alumiinium fassaadide paigaldus jooniste järgi Eestis ja välismaal.
Tähtajalisuse tagamine.

Ootused kandidaadile

Paigaldaja või sarnase töö kogemus metallprofiilidega tegelevas ettevõttes.
Täpsus, korrektsus ja kohusetundlikkus.
Iseseisev probleemide lahendamise oskus ja paindlikkus.
Vastutus- ja otsustusvõime, korrektsus, hea suhtlemis -ja organiseerimisoskus.
Eesti ja inglise keele oskus suhtlustasandil.
B- kategooria juhilubade omamine.
Vanus alates 28.a.

Ettevõte pakub

Püsivat ja stabiilset töösuhet Eesti ettevõttega.
Huvitavat ja väljakutseterohket tööd.
Konkurentsivõimelist töötasu.
Meeldivat kollektiivi.
Palk kokkuleppel, arutame vestlusel.
Korraldatud majutus lähetustel.

Tööpakkumise number
#376759

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
14. mai 2015
Kuulutus sisestati:
15. aprill 2015

Fassader OÜ tegeleb klaas-alumiinium avatäidete tootmise, müügi ja paigaldusega.

Vaata rohkem

Paigaldaja