Tööpakkumise number

579880

Töö kirjeldus

Peotelkide, esinemislavade jms. paigaldamine/teisaldamine ning transportimine üle Eesti.
Mööbli ja muu peoinventari paigaldamine/teisaldamine.
Lao, territooriumi ja tehnika korrashoid.
Kaupade vedu.

Nõudmised kandidaadile

Kohusetundlikkus
Täpsus
Hea füüsiline vorm
Juhiloa olemasolu B kategooria
Vastutustunne
Pingetaluvus

Kasuks tuleb:
Eelnev töökogemus samas või muus üritustega seotud valdkonnas
C ja/või BE kategooria juhiloa olemasolu
Vene ja /või inglise keele oskus

Ettevõte pakub

Võimalust areneda koos ettevõttega
Professionaalset töökeskkonda
Stabiilset töötasu ja võimalust seda oma tubli tööga suurendada

Lisainfo

Võimalik tööle asuda nii täiskohaga kui ka osalise tööajaga.
Otsime juurde ka hooajatöölisi suveks.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
täistööaeg või osaline tööaeg, palgatöötaja või hooajatöö, töö sobib ka üliõpilastele
Kuulutus aegub:
13. märts 2019
Kuulutus sisestati:
12. veebruar 2019
Brutopalk:
Alates 1100 kuni 1500 EUR kuus
Soovin kandideerida

Paigaldaja

EXTRAHAUS OÜ

Extrahaus OÜ on eesti kapitalil põhinev ettevõte, mis loodi 2003 aasta alguses Tallinnas.

Firma põhiliseks tegevusvaldkonnaks on peotelkide ja -mööbli rentimine. Telkidele täienduseks pakume mitmesuguseid lisasid (lavad, dekoratsioonid ja muu peoinventar). Telkide ja lisatoodete valik täieneb pidevalt). Samuti pakume kõiki neid tooteid müügiks.

Kevadel 2005 alustasime koostööd Saksamaa juhtivama telgi- ja laohallitootja RÖDER GmbH-ga ja oleme nende toodete edasimüüjad/rentijad kohalikul turul.

Meie firma eesmärgiks on pakkuda kliendile, lähtuvalt tema soovidest ja vajadustest, kõige sobivamat lahendust.

Vaatan ettevõtte profiili