Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #745282

Paigaldaja

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Treppide montaaž objektil

Ootused kandidaadile

  • Varasem paigaldustöö kogemus

  • Tehniline taiplikkus, sh teostusjooniste AutoCADis lugemise oskus

  • Täpsus ning vastutustunne tehtud töö eest

  • Õppimisvõime ja valmidus iseseisvaks tööks

  • B- kategooria juhiload.

  • Püsivat ja huvitavat tööd uuendusmeelses ja edukas ettevõttes

  • Vajadusel treppide paigalduse väljaõpet

  • Tehtud töö eest väärilist palka

  • Tänapäevaseid töövahendeid

  • Sõbralikku töökollektiivi

  • Korralikke olmetingimusi

Lisainfo

Sobivate kandidaatidega võetakse ühendust.

Tööpakkumise number
#745282
Paigaldaja