Värsked tööpakkumised

Paigaldaja (klaas-alumiinium-konstruktsioonid)

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 592127

Tööpakkumise number

592127

Töö kirjeldus

• rõduklaaside ja –piirete, terrassiklaaside ja varikatuste paigaldus
• tööde üleandmine kliendile
• toodete kasutamistingimuste selgitamine klientidele
• hooldus- ja garantiitööde teostamine

Nõudmised kandidaadile

• varasem ehitusalane töökogemus
• iseseisva töö oskus
• eesti ja vene keele oskus
• ei tohi karta tööd kõrgustes
• autojuhilubade olemasolu
• hea eneseväljendus- ja suhtlemisoskus, viisakus
• täpsus, kohusetundlikkus ja ausus

Kasuks tuleb:
• plekitööde oskus

Ettevõte pakub

• meie toodete paigaldamise väljaõpet
• häid töötingimusi ja töövahendeid
• erialast tööd arenevas ja edukas ettevõttes
• head ja toetavat meeskonda
• stabiilset ja positiivset töökeskkonda
• konkurentsivõimelist ja motiveerivat töötasu

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
17. mai 2019
Kuulutus sisestati:
18. aprill 2019

Malmerk Klaasium on kiirelt kasvav 2013. aastal asutatud ettevõte, mis kuulub Malmerk Kontserni. Meie põhitegevuseks on klaas-alumiinium-toodete valmistamine ja paigaldus (rõdu- ja terrassiklaasid, rõdupiirded, varikatused, alumiiniumprofiilidest talveaiad jms).
Pakume kõrgekvaliteedilist toodangut ja teenust nii Eestis kui ka välisturgudel, peaasjalikult Skandinaavias.

Meie sõbraliku kollektiiviga on oodatud liituma paigaldajad.