Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #60369

Paigaldaja

CVKeskus.ee klient
Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Põhilised tööülesanded:

Terasavatäidete ja sektsioontõstuste õigeaegne ning nõuetekohane transport, paigaldus- , hooldus- ja remonttööde teostamine, samuti avatäidete juurde kuuluvate suluste ja automaatmehhanismide paigaldus- ja hooldustööde teostamine.

Vastutusvaldkonnad:

Avatäidete paigaldus
Avatäidete transport
Avatäidete hooldus ja remonttööd

Ootused kandidaadile

Haridus:

- Soovitav kesk või kesk-eri (soovitav tehniline või ehitusalane);

Keele oskus:

- eesti: korrektne valdamine

- soome: arusaamine kesktasemel

- vene: heal suhtlustasemel

Isiksuse omadused:

Lojaalsus, ausus, kohusetundlikkus, vastutustundlikkus, usaldusväärsus, suhtlemisoskus, täpsus, korrektsus, meeskonnatöövõimeline, kõrge töövõime ja kannatlikkus

Professionaalsed teadmised, kogemused:

- Soovitav tootmise või ehitusalane töökogemus;

- Probleemsete olukordade lahendamise võime olemasolu;

- Tootmistegevuse põhimõtete tundmine arusaamise tasemel;

Muud erinõuded:

- B kategooria ja soovitavalt C kategooria autojuhilubade olemasolu;
- Füüsiliselt terve.

Ettevõte pakub

- meeldivat töökeskkonda
- kaasaegseid töövahendeid
- arenevat meeskonda
- konkurentsivõimelist töötasu

Tööpakkumise number
#60369
Paigaldaja