Värsked tööpakkumised

Paigaldaja

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 213868

Tööpakkumise number

213868

Töö kirjeldus

•terasavatäidete ja sektsioontõstuste transport, paigaldus- , hooldus- ja remonttööde teostamine, samuti avatäidete juurde kuuluvate suluste ja automaatmehhanismide paigaldus- ja hooldustööde teostamine. Avatäidete komplekteerimine ja pakendamine.

Nõudmised kandidaadile

Just Sinust võib saada meie meeskonna liige, kui:

• Sul on keskharidus või tehniline kesk-eri haridus;
• Sul on eelnev vähemalt 1 aastane töökogemus ehitusvaldkonnas paigaldajana;
• oskad lugeda elementaarseid tehnilisi jooniseid;
• tunned paigaldamise tööpõhimõtteid;
• oled valmis töötama Soomes
• valdad heal tasemel eesti ja soome keelt.

Töötades Saku Metallis on Sul võimalus teha mitmekesist ja huvitavat tööd jõudsalt arenevas ettevõttes ning töötada kaasaegses töökeskkonnas. Pakume mitmeid võimalusi arenemiseks ja eneseteostuseks. Meil on kogemusi mida jagada ja mõnus ning toetav meeskond.

Lisainfo

Palume koos CV-ga esitada kindlasti palgasoov.

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, lepinguline
Kuulutus aegub:
10. detsember 2010
Kuulutus sisestati:
3. detsember 2010

AS Saku Metall on 1991.a loodud ettevõte, mille tegevusaladeks on metalluste tootmine ja lehtmetalli allhanketööd. Saku Metalli peakontor asub Tallinnas Saku tn 13 ja ettevõtte tehased asuvad Tallinnas Saku tänaval ja Harjumaal Rae vallas Karjaveres Põrguvälja teel.

Ettevõte juhtimissüsteem on sertifitseeritud vastavalt standardile ISO 9001:2008 ja ISO 14001:2004

2009. aasta lõpu seisuga töötas ettevõttes üle 200 inimese. Saku Metalli käive ulatus 2008/2009 majandusaastal 302 miljoni kroonini.