Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #288870

Paide päästekomando päästja

CVKeskus.ee klient
Järvamaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Peamised tööülesanded on:

  • päästetööde tegemine;
  • päästevarustuse- ja tehnika hooldamine, testimine, korrashoid, parandamine ja puhastamine;
  • päästeala ennetustöö läbiviimisel osalemine;
  • koolitustel ja õppustel osalemine.

Ootused kandidaadile

  • vanus vähemalt 18 aastat;
  • keskharidus;
  • eesti keele oskus vähemalt B1 tasemel;
  • kohanemisvõime, koostöövõime, usaldatavus, kohusetunne, otsustusvõime, füüsiline võimekus.
  • vastavus päästjale kehtestatud füüsilise ettevalmistuse ja tervisenõuetele;
Kasuks tuleb:
  • C- kategooria juhilubade olemasolu

Ettevõte pakub

  • vaheldusrikast ja mitmekesist tööd;
  • erialast täiendkoolitust.

Tööpakkumise number
#288870

Asukoht:
Järvamaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
lepinguline / vabakutseline (töö on vahetustega)
Brutopalk: Alates 566.26 €/kuus
Kuulutus aegub:
31. oktoober 2012
Kuulutus sisestati:
12. oktoober 2012

Päästeamet on Siseministeeriumi valitsemisalas tegutsev valitsusasutus, millel on juhtimisfunktsioon hädaolukorraks valmisoleku planeerimisel ja regionaalsete päästekeskuste operatiivteenistuslikul juhtimisel, samuti riikliku järelevalve ja riikliku sunni korraldamisel ning riigi päästepoliitika väljatöötamisel ja rakendamisel.

Vaata rohkem