Värsked tööpakkumised

Paide kaupluse vanemteenindaja

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 117797

Tööpakkumise number

117797

Töö kirjeldus

Kaupluse teenindajate töö korraldamine ja juhtimine nii, et oleks tagatud ostjate viisakas ja kiire teenindamine.
Enne kaupluse avamist müügisaali korrasoleku ja teenindajate tööks valmisoleku kontrollimine.
Kauba tellimuste koostamine ja edastamine kesklattu või hankijatele.
Saatelehtede alusel kaupade vastuvõtmine, koguste ja markeeringute kontrollimine.
Vastuvõetud kaupade lahtipakkimine, vajadusel markeerimine, ladustamine.

Nõudmised kandidaadile

Keskharidus
Ausus ja kohusetundlikkus
Riigikeele ja soovitatav vene keele oskus
Arvutikasutusoskus
Eelnev töökogemus kaubanduses

Ettevõte pakub

Kaasaegset töökeskkonda
Tööd pidevalt areneves ettevõttes
Meeldivat töökollektiivi

Lisainfo

Töötegemise asukoht on: Pikk 25, Paide

Asukoht:
Järvamaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
1. september 2007
Kuulutus sisestati:
1. august 2007

OG Elektra on Lääne-Virumaa kaubandussektori juhtiv liha-, vorsti-, kulinaaria- ja pagaritoodete tootja ja turustaja. Tooted valmistatakse kvaliteetsest eestimaisest toorainest, mida toodame ise ja varume Eesti põllumeestelt. Lisaks omatoodangule pakume oma klientidele teiste tootjate tuntud ja tunnustatud kaupu.