Värsked tööpakkumised

Paide büroo Rakvere osakonna spetsialist (eksamineerija)

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 173273

Tööpakkumise number

173273

Töö kirjeldus

*spetsialisti tööülesanneteks on mootorsõiduki juhtimisõiguse taotlejate eksamineerimine (teooria-ja sõidueksami vastuvõtmine);
*juhtimisõigusega seotud registritoimingute tegemine;
*kannete tegemine liiklusregistrisse sõidukite registreerimisel, registriandmete muutmisel ja registrist kustutamisel.

Nõudmised kandidaadile

*vanus vähemalt 25 aastat;
*kesk- või kutsekeskharidus (soovitav tehniline);
*B-kategooria auto juhtimisõigus vähemalt 5 aastat, kasuks tuleb A-, C-, T- kategooria juhiloa olemasolu;
*arvuti kasutamise oskus;
*väga hea suhtlemis- ja väljendusoskus, kõrge pingetaluvus;
*kliendikeskne mõtlemine, korrektsus töös, ausus, lojaalsus ning positiivne maailmavaade;
*kandidaat peab olema korrektne liikleja ning tal ei tohi olla kehtivaid karistusi, mille eest on ette nähtud juhtimisõiguse äravõtmine;
*tema ise või tema lähisugulased ei tohi tegutseda liiklusõpetajana või omada autokooli võitehnilise ülevaatuse punkti;
*soovitavalt ühe võõrkeele (inglise- või vene keel) oskus kesktasemel.

Ettevõte pakub

*huvitavat ja vastutusrikast tööd kaasaegses töökeskkonnas;
*individuaalset sisseelamisprogrammi igale uuele töötajale;
*eneseteostus- ja arenguvõimalust suures ja kindlas organisatsioonis;
*täiendkoolitust.

Lisainfo

Tahad meist enamat teada, siis vaata meie kodulehekülge www.ark.ee.

Lisainfo telefonil 5265701 August Albert

Asukoht:
Lääne-Virumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
15. veebruar 2009
Kuulutus sisestati:
2. veebruar 2009

Eesti Riiklik Autoregistrikeskus on kiiresti arenev ja uuendustele avatud organisatsioon. Pakume oma klientidele liiklusregistri alaseid teenuseid alates juhtimisõiguse taotlejate eksamineerimisest, juhilubade väljastamise ja vahetamisega seotud toiminguid ning kõik sõidukite liiklusregistrisse kandmisega seonduv. Samuti on meie tegevuse eesmärgiks ohutu liikluse ning keskkonnasäästlike hoiakute kujundamisele kaasaaitamine. Oleme tööandjaks 300-le tublile inimesele üle Eesti.