Värsked tööpakkumised

Paide büroo Rakvere osakonna juhataja

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 163593

Tööpakkumise number

163593

Töö kirjeldus

Töö eesmärgiks on ARK klientidele kvaliteetse teeninduse tagamine ning osakonna eesmärkide täitmine läbi motiveeriva juhtimise.

osakonna juhataja tööülesanded:
*klienditeeninduse igapäevase töö korraldamine;
*klienditeeniduskvaliteedi arendamine;
*osakonna töötajate tööjuhiste väljatöötamine;
*tööjõuressursi optimaalne planeerimine läbi tööprotsesside kaardistuse/mõõtmise;
*avalike teenuste osutamine ja järelevalve tagamine;
*sõidueksamite vastuvõtmine.

Nõudmised kandidaadile

Healt kandidaadilt ootame:
*kõrgharidust;
*eesti keele oskust kõrgtasemel ning vene keele hea suhtlemisoskus, kasuks tuleb inglise keele oskus;
*head arvutikasutamise oskust;
*häid teadmisi meeskonna juhtimise valdkonnast;
*analüütilist ja süsteemset mõtlemisvõimet;
*head pingetaluvust ja julgust vastu võtta muutusi;
*B-kategooria autojuhiload, kasuks tuleb ka C- ja D-kategooria lubade olemasolu.

Vajalik on:
*ambitsioonikus ja soov areneda;
*meeskonnatöö ja juhtimisoskused;
*inimestega suhtlemiseks vajalik töö- ja elukogemus;
*liidriomadused, pingetaluvus ning kõrge saavutusvajadus;
*hea läbirääkimisoskus;
*strateegiline ja loominguline mõtlemine, hea analüüsi ja planeerimisoskus.

Ettevõte pakub

*mitmekesist tööd kaasaegses töökeskkonnas;
*eneseteostus- ja arenguvõimalust;
*ametiautot tööülesannete täitmiseks;
*mõnusat meeskonda.

Lisainfo

Tahad meist enamat teada, siis vaata meie kodulehekülge www.ark.ee

Lisainfo telefonil 5265701 August Albert

Asukoht:
Lääne-Virumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
18. september 2008
Kuulutus sisestati:
4. september 2008

ARK on kiiresti arenev ja uuendustele avatud organisatsioon. Pakume oma klientidele liiklusregistri alaseid teenuseid alates juhtimisõiguse taotlejate eksamineerimisest, juhilubade väljastamise ja vahetamisega seotud toiminguid ning kõik sõidukite liiklusregistrisse kandmisega seonduvat. Samuti on meie tegevuse eesmärgiks ohutu liikluse ning keskkonnasäästlike hoiakute kujundamisele kaasaaitamine. Oleme tööandjaks 300-le tublile inimesele üle Eesti.