Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #636647

Pagar/kondiiter

CVKeskus.ee klient
Pärnu, Pärnumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

* Soov ja oskus töötada meeskonnas
* Tooraine ettevalmistus
* Kondiitritoodete valmistamine
* Toodete kvaliteedi ja stabiilsuse tagamine
* Tööruumide ja töövahendite korrashoiu tagamine.

Töökoha aadress: Reiva, Reiu küla, Häädemeeste, Pärnumaa

Ootused kandidaadile

* Tuleb kasuks kui sul on pagar-kondiitri erialane haridus või töökogemus
* Oled kohusetundlik, täpne ja aus
* Oled motiveeritud ja sulle meeldib küpsetada
* Oled kiire õppija, sest väljaõpe toimub kohapeal
* Oled paindlik ja nõus töötama tööajagraafiku alusel, k.a nädalavahetustel ja pühadel.
* Eesti keele ja vene keele oskus suhtlustasandil
* Soov areneda tootmisjuhiks.

* Kaasaegset töökeskkonda sõbralikus ja kokkuhoidvas kollektiivis
* Stabiilset ja kindlat töösuhet
* Võimalus areneda koos ettevõttega ning tõusta karjääriredelil
* Huvitavat ja väljakutseterohket tööd
* Kohapealset väljaõpet
* Koolitusi väljaspool Eestit
* Majasiseseid soodustusi

Tööle asumine koheselt.

Tööpakkumise number
#636647

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Brutopalk: Alates 5.4 €/tunnis
Kuulutus aegub:
20. veebruar 2020
Kuulutus sisestati:
22. jaanuar 2020

Pärnamäed OÜ põhitegevusalaks on leiva- ja saiatootmine, säilitusaineteta pagaritoodete tootmine.
Parimad asjad sünnivad silmade särades ja suure kirega. Õnnestumiseks tuleb alati natuke rohkem teha. Kui Sul on kirg toidu valmistamise vastu, soov ennast proovile panna ning tahe teha head tööd toredas kollektiivis, siis tule meie meeskonda.

Vaata rohkem