Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #390800

Pagaritsehhi töötaja / Работник пекарского цеха

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Pagaritsehh vajab töölist, kes täidab järgmisi igapäevaseid tööülesandeid:
* Täidiste tegemine;
* Pirukate valmistamine;
* Pelmeenide vormimine;
* Teiste tootmisega seotud igapäevaste ülesannete täitmine.

В пекарский цех требуется работник для выполнения ежедневных задач:
* Заготовка начинок для пирожков;
* Формовка пирожков;
* Лепка пельменей;
* Выполнение других повседневных задач, связанных с производством.

Nõudmised kandidaadile

* Töökogemus köögis või pagaritsehhis;
* Huvi küpsetamise vastu;
* Eesti ja vene keele oskus suhtlustasemel;
* Ausus, kohusetundlikkus ja rõõmsameelsus;
* Puhtus ja korrektsus;
* Eelistame mittesuitsetajat ja inimest kes ei kuritarvita alkohooli.

* Опыт работы на кухне или в пекарском цехе;
* Интерес к приготовлению пищи;
* Знание эстонского и русского языка на разговорном уровне;
* Честность, ответственность и доброжелательность;
* Чистоплотность и аккуратность;
* Предпочтительны кандидаты без вредных привычек.

Ettevõte pakub

* Motiveerivat töötasu;
* Tööalast väljaõpet kohapeal;
* Sõbralikku ja toetavat kollektiivi.

* Мотивирующую оплату труда;
* Обучение на месте;
* Дружелюбный коллектив.

Lisainfo

Tööaeg: 5 tööpäeva nädalas, 8 tundi (tavaline töönädal).

График работы 5 дней в неделю по 8 часов.

Tööpakkumise number
#390800

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
20. august 2015
Kuulutus sisestati:
6. august 2015

Tutvustame Teile Usbekistani rahvusköögi meistriteost – Samsat!
Samsa on ida küpsetis, mida tehakse erilise retsepti järgi hapnemata, lehttaignast.

Kes me oleme?
Eestis tegeleb samsa tootmisega pere pagariäri Samsa Family Bakers.
Juba kuue aasta jooksul me rõõmustame meie partnereid ja lihtsalt samsa armastajaid hämmastavate küpsetistega.
Pakume samsat 20 erineva lisandiga!

Head isu!

Представляем Вашему вниманию шедевр узбекской национальной кухни - "Самса"!
"Самса" - это восточное блюдо, которое готовится по специальному рецепту из несоленого слоеного теста.

Кто мы?
В Эстонии приготовлением Самса занимается семейная пекарня "Samsa Family Bakers".
Уже шестой год подряд мы радуем наших клиентов вкуснейшей выпечкой.
В нашем ассортименте пирожки "Самса" с 20 различными начинками.

Приятного аппетита!

Vaata rohkem