Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #142054

Pagaritsehhi tehnoloog

CVKeskus.ee klient
Lääne-Virumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • uute toodete väljatöötamine, katsetamine ja tootmisse juurutamine;
  • juurutatud toodetele normdokumentatsiooni koostamine (analüüsid, tehniline kirjeldus, vastavusdeklaratsioon jne);
  • toodetele kalkulatsioonikaartide koostamine;
  • toodete kvaliteedi jälgimine ja tööprotsesside õigsuse kontrollimine;
  • kvaliteedivigade väljaselgitamine;
  • kalkulatsioonidest, realiseerimisaegadest ja hügieeninõuetest kinnipidamise kontrollimine;

Ootused kandidaadile

  • erialane kõrgharidus või selle omandamine;
  • head eesti, vene keele oskust;
  • hea suhtlemis- ja läbirääkimisoskus;
  • hea arvutioskus (Excel, Word);
  • hea eneseväljendusoskus ja pingetaluvus;
  • kasuks tuleb eelnev töökogemus toiduaintetööstuses;

  • huvitavat ja mitmekülgset tööd kaasaegses ning pidevalt arenevas ettevõttes;
  • eneseteostusvõimalust;
  • töötulemustele väärilist tasu;
  • meeldivat töökeskkonda;

Tööpakkumise number
#142054

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
28. märts 2008
Kuulutus sisestati:
22. veebruar 2008

OG Elektra Tootmine AS on asutatud 1999 aastal. Ettevõtte tegevusaladeks on meie oma kauplusteketile kulinaaria-, vorsti-, pagari- ja kondiitritoodete valmistamine. Ettevõttes valmistatud tooteid on võimalik osta ainult meie oma kauplustest.

Vaata rohkem