Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #26220

Pagaritsehhi juhataja

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

* pagaritsehhi käivitamine hüpermarketis, sortimendi loomine
* tsehhi igapäevase töö korraldamine, personali juhtimine ja juhendamine ning osalemine töötajate värbamisel
* ettepanekute tegemine sortimendi muutmiseks ja uute toodete juurutamine
* pagaritoodete sortimendi pideva müügiloleku tagamine
* toiduainete käitlemist käsitletavatest seadustest ja juhistest kinnipidamise tagamine

Ootused kandidaadile

* erialase töö kogemus, soovitavalt juhina
* väga hea suhtlemisoskus ja koostöövõime;
* eesti keele valdamine, vene keele oskus suhtlemistasandil

Ettevõte pakub

* meeldivat töökeskkonda
* konkurentsivõimelist palka
* võimalusi arenguks kiiresti laienevas firmas

Tööpakkumise number
#26220