Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #269969

Pagarileti küpsetusjuht

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Link kopeeritud
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • kaupade tellimine kinnitatud sortimendi alusel
  • kaupade tagastamine hankijatele
  • pagarileti toodete kvaliteedi ja müügiloleku tagamine
  • korrektse väljapaneku tagamine
  • pagarileti tööjõu planeerimine
  • pagar-teenindajate töö organiseerimine, töö tulemuslikkuse hindamine, tagasiside andmine, koolitamine ja arenguvajaduste selgitamine
  • kaupade varustamine vajalike siltide ja reklaammaterjalidega
  • müügilolevate kaupade tundmine
  • dokumentatsiooni haldamine
  • sortimendi ja tehnoloogilise plaani muutmise ettepanekute tegemine
  • klientide teenindamine letis

Ootused kandidaadile

  • keskeri- või kõrgharidus
  • kliendile orienteeritus
  • teenindusvalmidus
  • koostöö- ja meeskonnatöö valmidus
  • otsustus- ja vastutusvõime
  • hea organiseerimisvõime ja analüüsioskus
  • väga hea suhtlemisoskus
  • eesti keele oskus (vähemalt tase C1)
  • vene keele oskus suhtlustasandil
  • arvutikasutamise oskus (Excel, Word)

  • karjääri- ning eneseteostamise võimalust Eesti suurettevõttes
  • tööalast koolitust ja hindamatut praktilist töökogemust
  • professionaalset, sõbralikku ja toetavat meeskonda
  • kaasaegseid töötingimusi ja –vahendeid

Lisainfo

Otsime pagarileti küpsetusjuhte Pirita ning Järve Selverisse.

Tööpakkumise number
#269969