Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #215802

Pagarikodade assistentide asendustöötaja

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

- tagada korrektne, täpne ja õigeaegne tellimuste vastuvõtt ning optimaalse laovaru prognoosimine ja tellimine;
- assisteerida pagarikodade osakonda ja juhti tegevustes, mis on vajalikud pagarikodade efektiivseks toimimiseks Eestis
rahuldamaks klientide ja tarbijate vajadusi;
- tagada täpne, õigeaegne ja korrektne arvete koostamine ning väljastamine klientidele, kuuinventuuride analüüsi teostamine;
- kliendi- ja tooteandmete korrashoid ning aruandluse koostamine.

Ootused kandidaadile

- kohusetundlik;
- iseseisev;
- hea suhtlemisoskusega;
- hea planeerimisoskus;
- arvuti kasutamise oskus;
- hea inglise ja vene keele oskusega;
- hea pingetaluvusega;
- analüüsivõimeline;
- õpi- ja arenemisvõimeline;
- hea arvutikasutamisoskusega;
- hea koostöövalmidusega.

Ettevõte pakub

- Kaasaegset töökeskkonda ja toredat meeskonda.
- Mitmekülgset tööd suures ja arenevas rahvusvahelises ettevõttes.

Lisainfo

Pagarikodade assistenti otsime puhkuste ja haiguste ajal olevate assistentide asendamise ajaks.

Tööpakkumise number
#215802

Töö tüüp:
osaline tööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja või lepinguline / vabakutseline või hooajatöö ja ajutine töö, töö sobib ka üliõpilastele
Kuulutus aegub:
17. jaanuar 2011
Kuulutus sisestati:
3. jaanuar 2011

Fazer Grupp on pereettevõte, millele pandi alus 1891. aastal, kui Karl Fazer avas Helsingis oma esimese kohviku. Täna pakub Fazer toitlustusteenust, pagaritooteid ja maiustusi ning tegutseb kaheksas riigis. Eestis on tuntuimad brändid: Fazer Amica, Karl Fazer, Geisha, Dumle, Tutti Frutti, Marianne, Xylimax, Kodusai, Fazeri Must leib ja Rännumees. Fazeril on Eestis pagaritööstus ning 53 restorani ja kohvikut. Maiustusi toodetakse Soomes.

Vaata rohkem