Värsked tööpakkumised

Pagari abiline

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 564232

Tööpakkumise number

564232

Firma nimi peidetud Pagari abiline

Töö kirjeldus

• Pagari abistamine kringlite, saiade ja pirukate valmistamisel
• Töö on peamiselt päevasel ajal – 8:30 kuni 17:00; aeg ajalt peab olema valmis asendama pagarit öösiti
• Помощь в выпечке различной хлебобулочной продукции для гостей отеля и клиентов кафе.
• Работа в дневное время с 8:30 до 17:00; готовность, при необходимости, заменять пекаря в ночное время

Nõudmised kandidaadile

• Kirg küpsetamise vastu ja soov õppida pagariks
• Valmidus meeskonnatööks, kohusetundlikkus ja täpsus
• Страсть к выпечке и желание стать профессиональным пекарем.
• Умение работать в команде, ответственность и аккуратность.

Ettevõte pakub

• Töötasu 700 EUR kuus
• Sõbralikku tööõhkkonda ja töökat ning professionaalset meeskonda
• Kaasaegseid töötingimusi
• Оклад 700 EUR в месяц
• Дружественную рабочую атмосферу, трудодолюбивую и профессиональную команду
• Современные условия труда

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
9. november 2018
Kuulutus sisestati:
25. oktoober 2018
Brutopalk:
Alates 700 EUR kuus

Hotell Park Inn by Radisson Meriton Tallinn asub Tallinna südames ja vanalinna läheduses.
Hotellis on 465 moodsat ja maitsekalt sisustatud tuba, mille hulgas 157 classic tuba, 280 Meriton klassi tuba, 12 Meriton klassi triple tuba, 4 classic junior sviiti, 5 comfort sviiti, 4 panoramic sviiti, 2 sviiti saunaga ja Grand sviit sauna ning mullivanniga. Hotell pakub täielikku banketi- ja koosolekuteenust, ulatuslikku toitlustamisteenust erinevate rahvuste köökide näol, vee- ja saunakeskuse mõnusid. Hotellis asub Wellness spaa, ilusalong ning spordiklubi ja jõusaal.
Hotell Park Inn by Radisson Meriton Tallinn pakub suurepäraseid võimalusi konverentside korraldamiseks omades 14 paindlikku konverentsiruumi Tallinna kesklinnas, mis on sisustatud suurepäraste tehniliste seadmetega.