https://www.cvkeskus.ee/728725

Leidsid aegunud tööpakkumise

Vaata hoopis uusi tööpakkumisi Sinu valdkonnas!

Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #728725

Pagari abiline

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus


  • valmistoodete väljapanek

  • lihtsamate pagaritoodete valmistamine 

  • klientide nõustamine pagariletis


Ootused kandidaadile


  • iseseisev, täpne ja kohusetundlik

  • hea planeerimisoskus

  • puhtusest lugupidav

  • valmisolek väljaõppeks


Ettevõte pakub

Vaheldusrikast tööd, toredaid kolleege ja väärilist tasu.


Lisainfo

Kasuks tuleb eriharidus ja/või eelnev töökogemus pagarina


Tööpakkumise number
#728725
Kandideerid järgmisele tööpakkumisele:
Pagari abiline
Tahtsime Sulle teada anda, et järgnev kandideerimisprotsess ei toimu tööportaalis. Tööandja soovib, et jätkaksid kandideerimist nende karjäärilehel / värbamisplatvormil. Loodame, et saad soovitud töökoha!
Tahtsime Sulle teada anda, et järgnev kandideerimisprotsess ei toimu tööportaalis. Tööandja soovib, et jätkaksid kandideerimist nende karjäärilehel / värbamisplatvormil. Loodame, et saad soovitud töökoha!