Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #60044

Pagari abi

CVKeskus.ee klient
Välismaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

pagaritöökojas pagari assisteerimine

Ootused kandidaadile

inglise keele oskus suhtlemistasemel

Ettevõte pakub

netopalk £350 (9100 EEK) kätte
sotsiaalkindlustus
majutus 2-3 inimest toas (sisaldab köögiboksi)
töötaja tervisekindlustus
puhkusetasu (20 päeva aastas)
1 tasuta toidukord vahetuse jooksul
kuni 10 tasustatavat haiguspäeva (alates 6-kuulisest tööstaazist)
aastaboonus (1 aasta töötanud inimestele - kuni 1 kuupalga ulatuses)

Lisainfo

Töökohad asuvad KÜPROSEL.

Lepingu minimaalne pikkus 6 kuud; lepingu pikendamise võimalus.
Maksimaalsed töötunnid (kaasa arvatud ületunnid) ei ületa 48 tundi nädalas.
Väljaõpe tööandja kulul.

Kandideerimisel palume sisestada CV inglise keeles ning lisada foto!

Tööpakkumise number
#60044
Pagari abi