Värsked tööpakkumised

Pagar või pagari õpilane

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 115030

Tööpakkumise number

115030

Töö kirjeldus

* Maitsvate pagaritoodete - kringlite, stritslite ja pirukate küpsetamine vastavalt müügiosakonna koostatud tellimustele ning firma poolt välja töötatud retseptidele. Töö toimub öises vahetuses (17:00 - 2:00~4:00), graafiku alusel ja teise pagariga paaris.
* Osalemine olemasolevate toodete täiustamisel, et öö ei muutuks rutiinseks.
* Osalemine uute toodete väljatöötamisel, et tagada enda ning ettevõtte pidev areng.

Nõudmised kandidaadile

* Ind ja tahe tööd teha,
* Võime õppida ja soov end proovile panna,
* Korrektsus ja täpsus,
* Varasem töökogemus või armastus küpsetamise vastu on heaks eelduseks

Ettevõte pakub

* Stabiilset töökohta,
* Tööd graafiku alusel. (Graafiku koostamisel oleme paindlikud.)
* Konkurentsivõimelist palka,
* Olenevalt kandideerija elukohast, elamispinna ja/või transpordivahendi võimalus.

Lisainfo

Töö sobiks ka väljaspool Tallinna elavale kahele pagarile, kes jagaksid ametikorterit ja töötaksid peale sisseelamise ning -töötamise perioodi koos ühes vahetuses.
Tallinnast või lähiümbrusest tulevale töötajale, kellele meie asukoht on takistuseks, pakume ametiautot.

Asukoht:
Pole oluline
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
29. juuli 2007
Kuulutus sisestati:
7. juuli 2007

on Viimsis asuv kondiitri- ja pagariäri, mis on tegutsenud juba üle kümne aasta. Violia kondiitrid on kuulsad kaunite erikujuliste tortide ning pulmatortide poolest. Meie torte, kooke ning pagaritooteid võib leida Selverite, Rimide ja Prismade lettidelt.
Et kasvava toodangumahu juures tellimusi täita, otsime enda maiasse kollektiivi lisaväge -